Komanda

Dalia Simanavičienė

Dalia Simanavičienė

Direktorė ir šeimos gydytoja
Ilona Lubninienė

Ilona Lubninienė

Šeimos gydytoja
Vilma Paškevičienė

Vilma Paškevičienė

Šeimos gydytoja
Mindaugas Dūdonis

Mindaugas Dūdonis

Šeimos gydytojas
Rūta Nikonovienė

Rūta Nikonovienė

Šeimos gydytoja
Viktoras Maculevičius

Viktoras Maculevičius

Vykdomasis direktorius ir Šeimos gydytojas
Simona  Neliubšienė

Simona Neliubšienė

Direktorės pavaduotoja medicinai ir šeimos gydytoja
Aistė Deltuvienė

Aistė Deltuvienė

Pediatrė
Remigijus Šiugžda

Remigijus Šiugžda

Gydytojas chirurgas ir echoskopuotojas
Tomas Pilypas

Tomas Pilypas

Gydytojas neurologas
m.dr. Tomas Balsevičius

m.dr. Tomas Balsevičius

Otorinolaringologas
Raimondas Lubninas

Raimondas Lubninas

Gydytojas echoskopuotojas
Gytis Rinkūnas

Gytis Rinkūnas

Gydytojas urologas
Gintautas Pocius

Gintautas Pocius

Ortopedas-traumatologas
Viktorija Tarasevičienė

Viktorija Tarasevičienė

Akušerė-ginekologė
Viktorija Kerienė

Viktorija Kerienė

Akušerė
Eglė Jašinskienė

Eglė Jašinskienė

Akušerė-ginekologė
Aušra Uktverienė

Aušra Uktverienė

Akušerė-ginekologė
Miglė Francaitė-Daugėlienė

Miglė Francaitė-Daugėlienė

Endokrinologė
Jūratė Kantaravičienė

Jūratė Kantaravičienė

Oftalmologė
Inga Zažeckaitė

Inga Zažeckaitė

Gyd. kosmetologė-osteopatė
Audronė Tukanienė

Audronė Tukanienė

Kineziterapeutė
Rima Šinkūnienė

Rima Šinkūnienė

Darbo medicinos gydytoja
m. dr. Devika Gudienė

m. dr. Devika Gudienė

Psichiatrė
Laura Andriuškevičienė

Laura Andriuškevičienė

Psichiatrė
Kristina Švažienė

Kristina Švažienė

Psichologė
Kristina Janavičienė

Kristina Janavičienė

Bendrosios praktikos slaugytoja
Jolita Jonaitienė

Jolita Jonaitienė

Bendrosios praktikos slaugytoja
Jurgita Šidiškienė

Jurgita Šidiškienė

Bendrosios praktikos slaugytoja
Gertrūda Jurgita Žiobaitė

Gertrūda Jurgita Žiobaitė

Akušerė
Evelina Lisauskienė

Evelina Lisauskienė

Akušerė
Monika Šilienė

Monika Šilienė

Bendrosios praktikos slaugytoja
Daiva Šimkūnienė

Daiva Šimkūnienė

Bendrosios praktikos slaugytoja
Rūta Maslauskė

Rūta Maslauskė

Bendrosios praktikos slaugytoja
Daiva Eidukevičienė

Daiva Eidukevičienė

Bendrosios praktikos slaugytoja
Rasa Makšimaitė

Rasa Makšimaitė

Gydytoja odontologė
Jūratė Bendžiuvienė

Jūratė Bendžiuvienė

Gydytoja odontologė
Aurelija Meiliūnė

Aurelija Meiliūnė

Burnos higienistė
Giedrė Laugalienė

Giedrė Laugalienė

Direktorės pavaduotoja
Mindaugas Simanavičius

Mindaugas Simanavičius

Direktorės pavaduotojas
Aušra Putrimienė

Aušra Putrimienė

Administratorė
Paulina Janavičiūtė

Paulina Janavičiūtė

Socialinė darbuotoja ir registratorė
Danguolė Sabonienė

Danguolė Sabonienė

Registratorė
Kornelija Šidiškytė

Kornelija Šidiškytė

Registratorė