Apie mus

Nuo vaikystės vengiate žmonių ,,baltais chalatais”? , poliklinikos visada asocijuojasi su skausmu, ilgom eilėm ir nemaloniom registratūros darbuotojom? Tuomet ,,Sveikatos ratas” – kaip tik Jums . Čia pasijusite visiskai kitaip, nes mūsų credo : Profesionalumas = nuoširdumas = rūpestis.  Lygybės ženklą tarp šių žodžių dedame neveltui . Jūsų laukia ne tik profesionalūs  ir nuoširdūs gydytojai, bet ir rūpestingos, švelnios slaugytojos. Hipokrato priesaika mums – ne tušti žodžiai.

 

Sveikatos ratas

Duris atvėrėme 2003 metais . Nuo to laiko nuosekliai  plečiam savo veiklą, ir šiandien ,,Sveikatos rate” paslaugas jau teikia šeimos gydytojai, pediatras, odontologai, otolaringologas, oftalmologas, neurologas, endokrinologas, akušeriai-ginekologai, chirurgas – echoskopuotojas, radiologas – echoskopuotojas, urologas, ortopedas – traumatologas, kineziterapeutas. Profesionalūs specialistai konsultuoja, paskiria profesionalų gydymą ir garantuoja visišką konfidecialumą.

Mūsų tikslas – ne tik kokybiškai diagnozuoti ligas, skirti optimalų gydymą, bet ir imtis visų įmanomų prevencinių priemonių sergamumui sumažinti.  Todėl kviečiame visus dalyvauti prevencinėse sveikatos apžiūros  programose (gimdos kaklelio, krūties, prostatos ir storosios žarnos vėžio bei širdies ir kraujagyslių ligų). Šios paslaugos yra nemokamos.

Vis didėjantis gyvenimo tempas, deja, dažnai skausmingai paveikia ir psichologinę sveikatą. Todėl negalime nepasidžiaugti 2012 metais metais mūsų  klinikoje atidarytu Psichikos sveikatos centru. Čia Jūsų laukia patyrę gydytojai psichiatrai ir psichologai, kurie profesionaliai pakonsultuos ir, prireikus, skirs reikiamą gydymą. Psichikos sveikatos centro pacientais gali tapti visi, kuriems reikia psichologinės pagalbos. Neprivalote būti prisirašę prie „Sveikatos rato“ šeimos klinikos. Svarbu, laiku kreiptis pagalbos. Nedelskite

Paslaugos, kurios yra kompensuojamos VLK, klinikoje prisirašiusiems pacientams  teikiamos nemokamai.

Laukiame Jūsų visų!

  • Mūsų istorija
  • „Sveikatos ratas“ įkūrė Psichikos sveikatos centrą. Visi mūsų pacientai gali kreiptis pagalbos nemokamai.
  • Įkurta sveikatos priežiūros įstaiga „Sveikatos ratas", dirbanti kaip Šeimos klinika, kuri nuo 2003 m. dirba ir plečia savo veiklą teikdama pirminės bei antrinės sveikatos priežiūros paslaugas.